Hop til hovedinnhold Hopp til søk Hopp til bunntekst

Kontakt oss

Timer og friminutt

 

MANDAG

TIRSDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

1.+2.

TIME

 

08.20 - 09.50

08.20 - 09.50

08.20 - 09.50

08.20 - 09.50

08.20 - 09.50

Friminutt

 

09.50-10.00

09.50-10.00

09.50-10.00

09.50-10.00

09.50-10.00

 

3.TIME

 

10.00 - 10.55

(inkl. spisetid)

10.00 - 10.55

(inkl. spisetid)

10.00 - 10.55

(inkl. spisetid)

10.00 - 10.55

(inkl. spisetid)

10.00 - 10.55

(inkl. spisetid)

Friminutt

 

10.55 - 11.25

10.55 - 11.25

10.55 - 11.25

10.55 - 11.25

10.55 - 11.25

 

4.TIME

 

11.25 - 12.10

11.25 - 12.10

11.25 - 12.10

11.25 - 12.10

11.25 - 12.10

Friminutt

 

12.10 -12.20

12.10 -12.20

12.10 -12.20

12.10 -12.20

12.10 -12.20

 

5.TIME

 

12.20 - 13.05

Slutt 1.-4.trinn

12.20 - 13.05

Slutt 1.-4.trinn

12.20 - 13.05

Slutt 1.-4.trinn

12.20 - 13.05

Slutt 1.-4.trinn

12.20 - 13.05

Slutt 1.-7.trinn

Friminutt

 

13.05 - 13.15

13.05 - 13.15

 

13.05 - 13.15

 

 

6.TIME

 

13.15 - 14.00

Slutt 5.-7.trinn

13.15 - 14.00

Slutt 5.-7.trinn

13.05-13.25

Slutt 5.-7.trinn

13.15 - 14.00

Slutt 5.-7.trinn

 

 

 

 

1. trinn

 

Marte Våltorp

 

Marte.Emilie.Valtorp@edu.sor-odal.kommune.no

 

2. trinn

 

Marit Thoner

 

Marit.Thoner@edu.sor-odal.kommune.no

 

3. trinn

 

Gine Enger

 

Gine.Enger@edu.sor-odal.kommune.no

 

4.trinn

 

Lise Smeby

 

Lise.Smeby@edu.sor-odal.kommune.no

 

5.og6.trinn

 

Even Jørgen Moen

 

Even.jorgen.moen@edu.sor-odal.kommune.no

 

7.trinn

 

Ingrid Trogstad

 

Ingrid.H.Sorknes.Trogstad@edu.sor-odal.kommune.no

 

SFO

 

Inger Marie Vinju

 

Sfo.disena@sor-odal.kommune.no

 

Rektor

 

Maren V. Lindahl

 

Maren.Vinju.Lindahl@edu.sor-odal.kommune.no

 


sor-odal.kommune.no benytter informasjonskapsler (cookies) slik at vi kan yte deg bedre service. Informasjonskapslene blir hovedsakelig benyttet for trafikkmåling og optimalisering av tjenesten. Du kan fortsette å bruke sor-odal.kommune.no som vanlig hvis du godtar dette. Hvis du vil vite mer, kan du lese om vår bruk av informasjonskapsler.Lukk