Kontakt

Kulturrådgiver Henriette Eriksen

henriette.eriksen@sor-odal.kommune.no

62968035

Lag og foreninger

Sør-Odal kommune har et rikt og aktivt lag- og foreningsliv. Her er det aktivitet året rundt, og spesielt barn og unge har mye å velge i. Det finnes noe for enhver smak innen idrett, velforeninger, barne- og ungdomsorganisasjoner og andre kulturaktiviteter. 

Hender

Se brosjyre med informasjon om fritidstilbudene i Sør-Odal:

Her er lenke til noen av de mest brukte eksterne hjemmesidene i Sør-Odal:

 

Kontaktpersoner idrettslag i Sør-Odal

Kim Stine Bekkelund

Odal Svømmeklubb

post@odalsvommeklubb.com

Kristian Øksdal

Odal Sykkelklubb

post@odalsk.no 

Knut Einar Kvisla

Slåstad Vannskiklubb

kekvisla@vannski.info

Martin Skytteren

O-laget

mskytteren@gmail.com 

Laila Johansson

Odalen E-Sport

leder@odal-esport.no

Rolf Meum

Glåmdal RCklubb

rolfmeum@online.no

Ole Robert Karlsen

Pistolklubb

ole-robert@hotmail.com

Elin Merethe Gaustad

Oppstad IL

post@oppstadil.no

Lise Mari Karlsen

Disenå IL

lisemaka@hotmail.com

Gro Merete Anderson

Sander IL

gm-ander@online.no

Roy Sundsby-Hansen

Galterud

roy@sundsby-hansen.no

Kristin Throndsen Mork

Fjelltun IL

kristin.throndsen@hotmail.com

Gudbrand Thoner

Skarnes IL

skarnesil@live.no 

Kari Irene Holter

Skarnes Håndball

kiih@online.no

Slåstad IL

Tormod Aamodt

tormod@slastad-il.no 

Morten Neskvern

Klatreklubben

neskvern@hotmail

Carina Resve Karterud  Glåmdal Paintballklubb  Carina@glomdalpaintball.no

 

 

Snakk med oss

INNBYGGERTORGET
Telefon: 62 96 80 00
Åpningstid: 10.00-14.00
E-post

Vakttelefoner

Korona- og vaksinetelefon: 458 76 660 (åpen torsdager kl. 09.00-14.00).

English version (Google Translate)

Skriv til oss

SØR-ODAL KOMMUNE
Øgardsvegen 2
2100 Skarnes
E-post til Sør-Odal kommune

FAKTURAADRESSE:
Sør-Odal kommune
c/o Nord-Odal kommune
Herredsvegen 2
2120 Sagstua

Org.nummer: 964 947 716
Kommunenummer: 3415
Organisasjonsinformasjon
Ansvarlig redaktør: Anita Orlund
Webredaktør: Henriette Eriksen

Besøk oss

INNBYGGERTORGET
Øgardsvegen 2
2100 Skarnes

Åpningstid:
09.00-15.00

Følg oss

Facebook   Facebook